ТОП НАСТАНИ

Настани

AC/DC @ Zeltweg, Austria

14.05.2015 Zeltweg, Austria
14.800,00 ден.

BOUBACAR TRAORE (Mali)

22:00 ч. МКЦ Кино Фросина
400,00 ден.

Chalgia Sound System (Macedonia)

21:00ч. МКЦ Кино Фросина
200,00 ден.

EXIT 2015

Петровардинска Тврдина, Нови Сад, Србија 9-12. Јули 2015
3.599,00 ден.

JAMBINAI (South Korea) || BASSEKOU KOUYATE & NGONI BA (Bali)

Jambinai - 20:00 ч. BASSEKOU KOUYATE & NGONI BA - 22:00 ч. МКЦ Денсинг Сала
500,00 ден.

JUDAS PRIEST @ BELGRADE CALLING 2015

Понеделник, 29.06.2015 Калемегдан
3.500,00 ден.

LULA PENA (Portugal) || HINDI ZAHRA (Morocco)

Lula Pena - 20:30ч. Hindi Zahra - 22:00ч. МКЦ Денсинг Сала
700,00 ден.

One Direction @ Vienna

Vienna 10.06.2015, 18:15 ч.
12.950,00 ден.

ROXETTE @ ARMEEC ARENA SOFIA

17.06.2015, Среда Почеток : 20:00 часот.
1.900,00 ден.

TINARIWEN (Mali)

22:00ч. МКЦ Денсинг Сала
700,00 ден.

КК МЗТ СКОПЈЕ АЕРОДРОМ - КК КОЖУВ

03.05.2015, Недела СЦ Јане Сандански Почеток: 18:00 ч.
100,00 ден.

КК Работнички - КК Куманово

28.04.2015, Вторник Сала Градски Парк Почеток: 18:00 ч.
100,00 ден.

КК Работнички - КК МЗТ Скопје Аеродром

01.05.2015, Петок Сала Градски Парк
100,00 ден.

КК Работнички - КК Фени Индустри

03.05.2015, Недела Сала Градски Парк Почеток: 18:00 ч.
100,00 ден.

Комплет БЛОК БИЛЕТИ ЗА ОФФ ФЕСТ 2015

Комплет билети за ОФФ ФЕСТ 2015 12.05 - 01.06.2015
1.900,00 ден.

МАКЕДОНИЈА - ФРАНЦИЈА || Ракометен натпревар

СЦ Борис Трајковски 29.04.2015 Почеток: 20:15 ч.
200,00 ден.

ФК Вардар - ФК Металург

03.05.2015, Недела Арена ФИЛИП II Почеток: 16:00 ч.
100,00 ден.

ФК Вардар - ФК Работнички

2.04.2015, Вторник Арена ФИЛИП II Почеток: 18:00 ч.
100,00 ден.

ФК Вардар - ФК Работнички

06.05.2015, Среда Арена ФИЛИП II Почеток: 16:00 ч.
100,00 ден.

МЗТ СКОПЈЕ АЕРОДРОМ - КК СОКОЛИ КАРПОШ

28.04.2015 СЦ ЈАНЕ САНДАНСКИ Почеток: 18:00 ч.
100,00 ден.
Вести
ЗАМЕНА НА СЕЗОНСКИ БИЛЕТ - понеделник, 29 септември 2014
ЗАМЕНА НА СЕЗОНСКИ БИЛЕТИ ЗА РК ВАРДАР
детали